Sepetli Vinç Kiralama

Konya sanayisi başta olmak üzere diğer sanayi illerinde de üretimi yapılmaktadır. Dünyada en fazla Sepetli vinç ihracatı yapan ülkeler arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Rusya, İsrail, İsviçre, Türkmenistan ve Cezayir en fazla sepetli vinç ihraç ettiğimiz Ülkelerden bazılarıdır. Sepetli vinç ile ağır yük kaldırılmamaktadır ve sadece insan taşıma platformu olarak kullanılmaktadır. Sepetli vinçlerin kaldırma kapasitesi minimum 200 kg maksimum 600 kg aralığındadır.

Birçok vinç çeşitleri günümüzde bulunmaktadır. Her bir vinç çeşidinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Sepetli vinç bu makinelerden biridir ve geniş kullanım yelpazesine sahiptir. Sepetli vinçler insan boyunun erişemediği yüksekliklerde yapılan işlere yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Sepetli vinç üretilmeden önce binaların etrafına kurulan iskele sistemi kullanılmaktaydı. Günümüzde hala kullanılmakta olan iskele kurma sistemi iş güvenliğine uygun olmayan bir yöntemdir. Sepetli vinçler iskele sistemine göre çok daha güvenli ve zaman tasarrufu bakımından oldukça avantajlıdır. Özellikle kısa sürede kurulup toplanması insanların sepetli vinç kiralama konusunda vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Sepetli vinç geçmişte yaşanan iş kazalarını önlemek adına üretilmiştir.

Sepetli vinç ile dış cephe boyama, kamera montajı, çelik montajı, silikon çekme, yağmur oluğu değiştirme, dış cephe cam temizliği ve bunlara benzer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eksen Vinç İskenderun'da siz değerli müşterilerimize sepetli vinç kiralama hizmeti vermektedir. Payas'ta hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.

İskenderun'da hizmetimizde bulunmaktadır. 8 metreden 110 metreye kadar sepetli vinç çeşitleri vardır. Makine parkımızda farklı uzunluklarda sepetli vinç çeşitleri bulunmaktadır. 20 metre sepetli vinç, 27 metre sepetli vinç, 30 metre sepetli vinç, 37 metre sepetli vinç, 45 metre sepetli vinç, 50 metre sepetli vinç, 55 metre sepetli vinç, 60 metre sepetli vinç, 70 metre sepetli vinç, 75 metre sepetli vinç ve 84 metre sepetli vinç kiralama yaptığımız makinelerden bazılarıdır.

Araç üstü sepetli vinçler dışında eklemli platform, makaslı platform ve örümcek vinç çeşitleri vardır. Genellikle fabrika ve kapalı çalışma alanlarında kullanılmaktadır. Elektrikli ve motorlu olarak farklı çeşitleriyle sepetli vinç grubuna alternatif olarak kullanılmaktadır. Sepetli vinçlerin giremediği dar alanlarda kompakt yapıları sayesinde bu makinelerle işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sepetli vinç kiralama ve diğer ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 haftanın her günü internet sayfamızın iletişim bölümünden bize yazabilir veya arayabilirsiniz.


Yazdır  e-Posta