Kiralık Vinç

Kiralık Vinç ile yükleme, indirme, taşıma ve malzeme montajı gibi işlerinizi yapabilirsiniz. Ve İskenderun ve tüm ilçelerinde Kiralık Vinç hizmeti vermekte olan firmamız farklı ebat ve ölçülerde vinç çeşitleri bulunmaktadır. Kiralık Vinç çeşitleri şu şekildedir;

Mobil Vinç, Teleskopik Vinç, Sepetli Vinç, Sepetli Platform, Hiyap Vinç, Örümcek Vinç, Makaslı Platform çeşitleri olarak farklı Kiralık Vinç seçenekleri bulunmaktadır. Kiralık Vinç çeşitleri arttıkça işlerinizin çözümü hususunda büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır.

Kiralık Vinç sektörü oldukça hareketli ve geniş müşteri Portföyü olan bir sektördür. Son yıllarda vinç üretimi ve vinç kiralama sektörü ciddi anlamda büyüme sağlayan pazarlardan biridir. Eksen Vinç Kiralama olarak kiralık vinç sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı karşılama adına İskenderun'da en geniş makine parkına sahip firma olarak hizmet vermekteyiz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği kurallarına özen gösteren firmamız düzenli olarak eğitim vermektedir. Vinç Kiralama talebiniz alındıktan sonra iş güvenlik evrakları müşterilerimize ulaştırmaktayız. Vinç Kiralama yapan müşterilerin çalışma esnasında meydana gelebilecek kazalarda can ve mal kaybını önlemek adına bu çalışmalarımız periyodik olarak arttırılmaktadır.

2000 yılından bu yana Kiralık Vinç ve Sepetli Vinç Kiralama işlerinde en fazla tercih edilen firma olmamızın temel sebebi makine parkımızın çeşitliliğidir. Birçok firma kiralama yaparken her ihtiyacını tek bir vinç kiralama firmasıyla çalışmak istemektedir. Bu yüzden yeni vinç çeşitlerini yurt içi ve yurt dışında düzenlenen vinç fuar tanıtımlarını Eksen Vinç olarak yakından takip etmekteyiz. Kiralık Vinç ihtiyacınızı karşılamak için haftanın her günü ve saati 7/24 bize ulaşabilirsiniz.


Yazdır  e-Posta