İskenderun sepetli vinç kiralama ve diğer kiralık vinç çeşitleriyle müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız yaklaşık 20 yıldır bu bölgelere hizmet vermekte olup diğer ilçelerde de aktif olarak vinç kiralama hizmeti vermektedir. İskenderun ilçesinde de aradığınız tüm iş makinelerine web sitemizden veya bizimle iletişime geçerek kiralayabilirsiniz.

Kiralık Vinç

Dünya genelinde çeşitli sektörlerde birçok kiralama hizmeti verilmektedir. Müşterilerin kiralama yapmasının temel nedeni başta daha ekonomik olması ve kiralanan ürünün zahmetiyle uğraşmak istememesidir. Diğer kiralama ürünlerinde olduğu gibi kiralık vinç ve Ekipmanlarını kiralama yoluyla daha ekonomik ve zahmetsiz bir yol olduğunu düşünen milyonlarca insan vardır. Bu son derece doğru bir tercihtir. Firmamız Hatay'ın tüm bölgelerine hizmet sağlamaktadır. İskenderun ilçesinde de kiralık vinç hizmeti vermekte olan işletmemiz den yardım alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Kiralama

Hatay'ın tüm ilçelerinde olduğu gibi İskenderun bölgesinde de vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Sepetli vinç diğer yerleşim alalarında olduğu gibi yaklaşık 100.000 bin nüfuslu İskenderun ilçesinde de çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Boya, sıva, tadilat, cam montajı ve diğer benzer işlerinde sepetli vinç kiralama işlemi yaparak işinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Sepetli Vinç Kirama

Genellikle insan boyunun erişmesi mümkün olmayan yerlerde kullanılan sepetli vinç İskenderun bölgesinde de firmamız tarafından tedarik edilen kiralama yaptığımız vinç çeşitlerinden biridir. Sıva, boyama, temizlik, kaynak işleri ve bunun gibi işlerde oldukça kullanışlı ve ekonomik bir araçtır. Sepetli vinçlere alternatif olarak binalara kurulan iskele sistemi vardır. Fakat zaman, maliyet ve iş güvenliği açısından çok tehlikeli bir yöntemdir. Bu yüzden sepetli vinç kiralamanız daha doğru bir tercih olacaktır. 7/24 haftanın her günü ve saatinde bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vinç Kiralama Fiyatları

Kiralık vinç fiyatları kiraladığınız vinç çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Sepetli vinç kiralama fiyatları da aynı şekilde istediğiniz uzunluğa göre değişebilir. Vinç kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çalışma yapacağınız alanda incelemenizi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.