İşletmemiz hızla gelişmekte olan Hatay ve diğer ilçelerine vinç kiralama hizmeti vermektedir. Fakat İstanbul’un bazı ilçelerinde vinç kiralama hizmeti veren çok az sayıda işletme bulunmaktadır. İşletme sayısının yeterli sayıda olmamasından Payas ilçesi sepetli vinç kiralama hizmetini yeterli olarak alamamaktadır. İşletmemiz şehir merkezlerinde uzak konumlara şubeler açarak bu bölgelerdeki açığı kapatma gayretiyle devamlı çalışmaktadır. Payas ilçesinde yeni açılışını yaptığımız şubemizle bölge müşterilerine vinç kiralama hizmetimiz başlamıştır.

Kiralık Vinç

Yeni açılan Payas şubemizle yaklaşık 235.000 bin nüfuslu ilçeye kiralık vinç hizmetine başlamış bulunmaktayız. Hatay'ın tüm bölgelerinde faaliyet gösteren Eksen Vinç işletmeciliği olarak cephe giydirme, elektrik işleri, cam montajı, klima ve diğer tüm işlerinizi sepetli vinç kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Vinç Kiralama

Hatay'da günlük olarak ortalama 400 kişi vinç kiralama işlemi gerçekleştirmektedir. İşletmemiz de siz değerli müşterilerimizin tedarikçisi olma yönünde iş güvenliği ve sağlığına özen gösteren firma olarak sektörde yerimizi almış bulunmaktayız. Kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için devamlı olarak personellerimizle gerekli eğitimler düzenli olarak verilmektedir. Vinç kiralama fiyatları ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetli Vinç Kirama

İnsan boyunun erişmesi mümkün olmayan ve yüksek binalarda kullanılan sepetli vinç Payas bölgesinde de firmamız tarafından tedarik edilen kiralama yaptığımız vinç çeşitlerinden bir tanesidir. Dış cephe tadilatı, silikon, kamera işleri, boyama, temizlik, kaynak işleri ve bunun gibi birçok işlerde oldukça kullanışlı ve ekonomik bir araçtır. Sepetli vinçlere alternatif olarak binalara kurulan iskele sistemi vardır. Fakat zaman, maliyet ve iş güvenliği açısından çok tehlikeli bir yöntemdir. Bu yüzden sepetli vinç kiralama işlemi yapmanız daha doğru bir tercih olacaktır. Payas sepetli vinç kiralama hizmeti almak için 7/24 haftanın her günü ve saatinde bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama fiyatları kiraladığınız vinç çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Sepetli vinç kiralama fiyatları da aynı şekilde istediğiniz uzunluğa göre değişebilir. 12 metreden 103 metreye kadar kiralık sepetli platform hizmetimiz mevcuttur. Vinç kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çalışma yapacağınız alanda incelemenizi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.