Son yıllarda yeni yapıların büyük bölümü bu ilçede inşa edilmektedir. Bununla beraber firmamız bu bölgede de vinç kiralama hizmeti vermektedir. Bu bölgede inşa edilen yüksek yapılardan dolayı özellikle yüksek metrajlı vinç çeşitleri tercih edilmektedir. Makine parkımızda bulunan 70 metre sepetli vinç ile yüksek binalarda planladığınız çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Arsuz ilçemizde bulunan şubemizde bölge müşterilerine hizmet vermekteyiz. Eksen Vinç Kiralama olarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmeniz için bizi aramanız yeterli olacaktır.


Kiralık Vinç

Vinç kiralayarak ağır ve taşınması zor olan eşyalarınızı kiralık vinç hizmeti alarak gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm vinç çeşitlerini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Kiralık Vinç ve Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Vinç Kiralama

Eksen Vinç işletmesi yaklaşık 20 yıldır Hatay, Arsuz ve tüm ilçelerine kesintisiz vinç kiralama hizmeti veren ve makine parkı en geniş firmalar arasında yerini almaktadır. 18 metre, 20 metre, 27 metre 30 metre, 37 metre, 45 metre, 50 metre, 70,metre ve 75 metre kiralık sepetli vinç çeşitleri makine parkımızda bulunan araçlarımızdan bazılarıdır. Vinç kiralama ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın.


Sepetli Vinç Kirama

İnsan boyunun erişmesi mümkün olmayan ve yüksek binalarda kullanılan sepetli vinç Arsuz bölgesinde de firmamız tarafından tedarik edilen kiralama yaptığımız vinç çeşitlerinden bir tanesidir. Dış cephe tadilatı, silikon, kamera işleri, boyama, temizlik, kaynak işleri ve bunun gibi birçok işlerde oldukça kullanışlı ve ekonomik bir araçtır. Sepetli vinçlere alternatif olarak binalara kurulan iskele sistemi vardır. Fakat zaman, maliyet ve iş güvenliği açısından çok tehlikeli bir yöntemdir. Bu yüzden sepetli vinç kiralamanız daha doğru bir tercih olacaktır. 7/24 haftanın her günü ve saatinde bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama fiyatları kiraladığınız vinç çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Sepetli vinç kiralama fiyatları da aynı şekilde istediğiniz uzunluğa göre değişebilir. 12 metreden 103 metreye kadar kiralık sepetli platform hizmetimiz mevcuttur. Vinç kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çalışma yapacağınız alanda incelemenizi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.