Eksen Vinç İskenderun Bölgesinde faaliyet gösteren 20 yıllık bilgi birikimiyle 2000 yılında kurulmuştur. Temel ilke olarak hızlı ve seri çalışmayı prensip edinen firmamız Hatay İskenderun ve tüm ilçelerini kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Vinç kiralama, iş makinelerine ulaşım noktasında önem arz eder. Biz de bu önem doğrultusunda size pek çok vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler içerisinde en fazla dikkat çeken sepetli vinç kiralamadır. Çünkü sepetli vinçler uzunlukları sebebi ile yüksek binalarda oldukça tercih edilir. Bu sayede kişiler diledikleri yükseltilere, eşya kaldırma olanağına elde eder. Bu sayede de iş alanlarında çalışanın güvenliği sağlanır ve insan gücüne oldukça önemli bir alternatif güç sağlanmış olur. Binaların dış cepheleri için yapılacak işlemlerde oldukça tercih edilir. Bu sayede önceden zorlanan pek çok iş günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Firma olarak bu iş kolaylığına hemen ulaşmanızı desteklemekteyiz. Bu nedenle de vinç kiralama konusunda pek çok değişik hizmetler ile size yardımcı olmaktayız.

Firmamızın sizlere sunduğu vinç kiralama hizmetleri arasında sepetli platform hizmetidir. Özellikle bina dış cepheleri ile ilgili herhangi bir müdahale ihtiyacı doğduğunda firmamız size yardım eder. Bu hizmetimiz sayesinde artık yüksek katlı binalara ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleri arasında sepetli platformlar yerini almıştır. Özellikle inşaat alanındaki çalışanların yüksek bir yere çıkarılması sırasında güvenlik hat safhada olmalıdır. Çünkü sabit bir vinç bu noktada önem taşır. Sepetli platformlar bu noktada hem çalışanların hem de işverenin içini rahatlatan bir yapıdadır. Sepetli platformlar sadece işçilerin taşınması için kullanılmaz. İhtiyaç duyduğunuz her ağırlıktaki eşyaların belirli bir yükseltiye ulaşmasında önem taşır.

Vinç kiralamada en fazla tercih edilen örümcek vinç kiralama hizmetlerine de firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çünkü örümcek vinçler kolay hareket kabiliyeti ile istenilen alana ulaşabilme olanağı sağlar. Bu sayede de iş alanlarında olmazsa olmaz makineler arasındadır. Örümcek vinçler her biri 3 metre uzunluğundaki 4 ayağa sahiptir. Bu görüntüsü nedeni ile ona örümcek adı verilmiştir. Her bir alana son derece kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik örümcek vinçler uzaktan kumanda ile çalışır. Bu sayede de istenilen her durumda kişilere son derece büyük güvenli iş olanağı sunar. Uzaktan kumanda ile yön belirtilmesi asla çalışan kazalarına sebebiyet verdirmez.

Örümcek vinç kullanımı özellikle hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda kullanılır. Örneğin çok rüzgarlı havalarda vinç kullanımı pek mümkün olmamaktadır. Anca örümcek vinçler bu olanaksızlığı ortadan kaldırır. Ayaklarını açık bir şekilde açarak yere sabitlenir. Bu sayede de yükselti içerisinde iken asla rüzgardan etkilenmez.

Eksen Vinç Vinç olarak sunduğumuz bir diğer hizmetimiz ise makaslı platform hizmetidir. Makaslı platformlar diğer vinç türleri kadar yükselti sağlayamayabilir. Ortalama olarak 3 metreden başlayarak 16 metreye kadar ki yükseltilerde iş görebilir. Ancak diğer vinç türlerinden çok daha ağır yükleri kaldırabilir. Bu nedenle de yükseltinin fazla olmadığı ancak taşınacak yükün çok fazla olduğu durumlarda en iyi kullanılacak vinç makaslı vinçlerdir. Ağırlığın önemli olduğu alanların başında inşaat sektörü gelir. Bu nedenle de makaslı platformlar daha çok inşaat sektörü için kullanılır.

Tüm bu hizmetler Eksen Vinç farkı ile size sunulur. Siz de dilediğiniz vinç kiralama olanağına firmamız aracılığımız ile sahip olabilirsiniz. İleri teknoloji ile donatılmış vinçler müşteri memnuniyetimizi arttırmada en önemli etmendir. Piyasada lider firma olarak sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat hizmet sağlayan firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine site üzerinde bizimle iletişime geçebileceğiniz mail bölümümüz bulunmaktadır. Bize mail attığınızda anında size ulaşarak; istediğiniz hizmetleri size sunabiliriz.